Tüm Hizmetler Google Haritalar Benim İşletmem Yeni Windows 10 Yeni Sıkça Sorular Sorular

Hakkımızda

Lisansal.net tamamı Türk iş ortaklarıyla beraber işletmelerin ve bireysel kullanıcıların ihtiyaçlarını esas alarak firmaların istek ve ihtiyaçlarına hizmet edebilmek amacıyla kurulan; her biri kendi alanında profesyonel, dinamik ve yenilikçi bir ekipten oluşan dijital platformdur.

2010 yılında sektöre hızlı bir girişle her yıl bir öncekinden daha büyük başarılı adımlar atan Lisansal.net müşteri memnuniyeti odaklı, hızlı, güvenilir, kolay,ulaşılabilir, anlık geri bildirim veren bir alışveriş hizmeti sunuyor.

Küresel düzeyde markalaşma vizyonu doğrultusunda sürdürülebilir başarıyı önceleyen şirketimiz tam operasyonel ve stratejik hedefleri doğrultusunda başarılara imza atıyor. Kendi alanında marka değerini artırarak, global sektörün oyuncusu olmaya yönelik gerekliliklerini yerine getirerek müşteri memnuniyeti düzeyini artırıyor.

Amacımız her geçen gün gelişen dijital pazarlama dinamiklerini hizmet verdiğimiz markalarla birleştirerek sektörde büyük ve yeni başarılara imza atmaktır.

Çok sayıda aktif kullanıcısı olan Lisansal.net aracı kurumlar, banka havalesi, taksitli kredi kartı ödemeleri gibi olanaklarla kesintisiz ve güvenilir alışveriş imkanı sağlıyor.

Firmaların ve bireysel kullanıcıların ihtiyacı olan yazılımları en hızlı ve en iyi fiyat garantisi ile sunmak ve müşterilerimize aldıkları ürünün satış öncesi ve sonrası sağladığımız destek ile en yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.